Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/xkp/public_html/2022.com.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Ręcznie robione szafy i stoły pod zamówienie | Tanie meble designerskie

Drewniane szafy i stoły na wymiar

Gdybyś był szafą to jaką? Zamknij oczy i wyobraź sobie twoją wymarzoną szafę. Czy jest przepastna, kolorowa i wesoła, surowa i stonowana czy antyczna z płaskorzeźbami?  Z lustrem, dwudrzwiową z półkami czy bez, szafą na małych stalowych nóżkach, szafą przesuwaną czy stabilną szafą z ozdobnymi nóżkami i wykończeniem budzącym podziw? Czy w tej szafie chcesz  schować się na chwilę w poszukiwaniu magicznej chwili relaksu – niczym dzieci z Narni, czy może twoja wymarzona szafa ma budzić zachwyt znajomych zwiedzających sypialnię? Eh, odpowiadając sobie na te pytania, z pewnością dojdziesz do stosownego wyobrażenia na temat  szafy dla ciebie – takiej, jaką być musi.

Przechodząc do stołów i stolików – nietrudno spostrzec że wybór jest ogromny. Piękny stół może mieć szklane okrągłe blaty połączone chromowaną rurą, może mieć szklany blat, a podstawę wiklinową. Stylowe stoły to również małe, wiklinowe stoliki, a także małe dwupoziomowe, złączone wielokolorowymi rurkami. Bardzo ładnie prezentują się też stoły z przeszklonym blatem i na drewnianych nóżkach, stoły ze szklanym blatem w rzadko spotykanym kolorze( np. fioletowy, szklany blat ) na drewnianych nogach oraz te oszklone z pięciu stron i podświetlane od środka.

Inne godne polecenia to np. kwadratowe, kanciaste i drewniane, a także stoły duże, okrągłe na nóżce rozgałęzionej u dołu. Godne polecenia są stoły wywodzące się z mebli holenderskich (mocne, stabilne i wykwintne ) a także stoły wyglądem przypominające fortepian czy zestaw kilku popielniczek, a nawet huśtawkę ( szklane – i nie tylko – stoły wiszące na rurkach). Dla osób poszukujących stołu artystycznie wyjątkowego, możemy polecić np. stół z wykończeniem mozaikowym czy stół szklany, dwupoziomowy, którego górny blat podtrzymują odpowiednio zamocowane szklane butelki. Pomysłów na niezwykły stół jest wiele – można także zaczerpnąć inspiracje z różnych zdjęć i zaprojektować wymarzony stół samemu, a  jego wykonanie zlecić stolarzowi lub szklarzowi.