Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/xkp/public_html/2022.com.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Witryny i komody narożne i systemowe | Tanie meble designerskie

Nowoczesne komody i witryny do salonu

Nie dały zdominować się i wyprzeć z meblarskiego rynku tradycyjnym meblom. Dumne przedstawicielki  nie tylko mebli angielskich i francuskich, ale ulubienice wielu krajów na świecie. Niezmiernie popularne i chętnie przez nas kupowane, stanowią ozdobę niejednego domu czy mieszkania. Komody i witrynki spotykamy nie tylko w jadalniach czy salonach, ale także w sypialniach, przedpokojach a nawet kuchniach. Ich ulokowanie i przeznaczenie zależy od koncepcji i aranżacji wnętrza.

Bogata oferta i szeroka gama produktów sprawia, że nawet najbardziej wymagający klient znajdzie coś dla siebie. I tak oto solidna i klasyczna drewniana komoda z rzędem wysuwanych szuflad zdobionych drewnianymi bądź mosiężnymi uchwytami zajmie dostojne miejsce w salonie. W zakamarkach swych głębokich szuflad pomieści niejedną cenną rzecz, a znalezienie czegokolwiek nie będzie stanowiło już najmniejszego problemu. W doborowym towarzystwie, równie strojnej i bogato zdobionej przeszklonej witrynki wypełnionej delikatnymi bibelotami, bądź rodzinnymi zastawami sprawią, że niejeden odwiedzający zasiadłszy w wygodnym fotelu poczuje się tu błogo i swojsko. Dla miłośników wnętrz nowoczesnych ceniących sobie prostotę i funkcjonalność projektanci i producenci przygotowali również bogaty wybór komód, komódek i witryn.

Mimo mocnego zakorzenienia tych form w tradycji komody i witryny doskonale odnalazły się we współczesności. Przystrojone w świeżą i  niebanalną kolorystykę, dumnie prezentują nowe układy cicho wysuwających się szuflad i swoje zgrabne nóżki. Smukłe witryny kuszą solidnymi przeszklonymi drzwiczkami bezwstydnie ukazującymi ich wnętrza. Jest także wersja z mlecznymi szybami, dla tych wszystkich, którzy mimo wszystko cenią intymność. Współczesne czy antyczne – jedno jest pewne są pojemne i przestronne a przede wszystkim zgrabne, dzięki czemu pomieszczenia, w których stoją nie są przeładowane i ciężkie, a życie z nimi jest równie uporządkowane jak ze starą politurowaną „na wysoki połysk” meblościanką.